Mocna bateria w telefonie

Jedną z podstawowych wad, na które narzekamy w smartfonach, jest krótki czas pracy baterii. Nierzadko nie udaje nam się utrzymać naszego smartfona przy życiu dłużej niż dwa dni – zazwyczaj to trochę ponad jeden dzień, co oznacza, że musimy go ładować praktycznie codziennie.

Mocniejsze baterie na horyzoncie?

Producenci coraz częściej stosują nowe technologie w swoich produktach, zwiększając ich parametry, co sprawia, że praca z nimi staje się wygodniejsza.

Asus Zenfone Max Plus

Jego cena oscyluje w granicach 1000 zł. Bateria, którą tu dostajemy do dyspozycji, ma 4130 mAh i opcję szybkiego ładowania. Dzięki temu telefon może wytrzymać ponad dwa dni bez ładowania. Dodatkowo producent daje użytkownikom dwa aparaty – 16 i 8 Mpix i 3 GB RAM.

Asus Zenfone Zoom S

Ten model oferuje dużą pojemność baterii oraz bardzo dobry aparat. Bateria ma 5000 mAh, co daje nawet kilka dni bez ładowania. Oba aparaty mają po 12 Mpix, jeden ma przysłonę f/1,7, a drugi szerokokątny obiektyw. Dodatkowo dostajemy 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej.

Lenovo P2

Tu dostajemy 5100 mAh pojemności baterii, a dodatkowo 5,5-calowy ekran super AMOLED z Full HD i czytnikiem linii papilarnych. Parametry pamięci wynoszą 4 GB RAM i 32 GB pamięci wbudowanej. Cena również zachęca – ten model można mieć za około 1000 zł. Jedynym minusem jest przeciętny aparat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *