Dobry telefon do 500 zł

Przeglądając flagowe telefony znanych producentów, można zauważyć, że ich ceny kształtują się zazwyczaj w przedziale od tysiąca do trzech tysięcy złotych. Dla wielu osób jest to zbyt dużo. Jednak okazuje się, że nawet wśród tanich smartfonów można znaleźć perełki godne uwagi.

Mocna bateria?

Okazuje się, że nierzadko tanie smartfony mają lepszą baterię niż ich flagowi odpowiednicy. Np. Motorola Moto C Plus (4000 mAh) lub Lenovo C2 Power (3500 mAh). Daje to często nawet dwa dni pracy bez ładowania, a właściciele smartfonów wiedzą, że to bardzo duża różnica. Wiele tanich modeli ma również dużo pamięci RAM, dual SIM oraz kilka innych funkcji typowych dla droższych telefonów.

Xiaomi Redmi 6A

Telefon charakteryzuje się mocną baterią (3000 mAh), systemem operacyjnym Android Oreo, wyświetlaczem o proporcjach 18:9, rozdzielczością HD+. Ma 2 GB RAM i 16 GB pamięci masowej. Producent oferuje również dwa aparaty – tylny 12 Mpix i przedni 5 Mpix.

Motorola Moto G5

Tu dostaniemy również 2 GB RAM i 16 GB pamięci masowej. Wyróżnić tu należy wyświetlacz Full HD, który wciąż nie jest standardem na tej półce cenowej. Dodatkowo mamy dwa aparaty – tylny 13 Mpix i przedni 5 Mpix. Bateria ma pojemność 2800 mAh.

LG G3

Tutaj za niską cenę otrzymujemy dobrą baterię – 3000 mAh, która dodatkowo jest wymienialna. Mamy 2 GB RAM i 16 GB pamięci masowej. Dostajemy również dwa aparaty – 13 i 2 Mpix.
Jest to tylko kilka modeli, które możemy kupić. Na rynku dostępnych jest ich o wiele więcej, co sprawia, że naprawdę jest z czego wybierać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *